تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز مجاز تعمیر ظرفشویی ایندزیت INDESIT با ضمانت 180 روزه و استفاده از بهترین قطعات موجود در بازار و توسط باتجربه ترین تکنسین ها و تعمیرکاران ظرفشویی ایندزیت انجام می‌شود. 

08138251188 – 09181117805

مرکز مجاز تعمیرات ظرفشویی ایندزیت INDESIT در همدان

علت تمیز نشستن ظرف ها در ماشین ظرفشویی ایندزیت چیست؟ این مشکل ممکن است از کیفیت پایین مواد شوینده و یا عدم پاشش و پخش صحیح آب در محفظه ماشین ظرفشویی ایندزیت شما باشد که می بایست توسط تعمیرکار با تجربه بررسی گردد.
آیا ماشین ظرفشویی ایندزیت شما آب را به خوبی تخلیه نمی کند؟ این مشکل مربوط به پمپ دستگاه است و نیاز به تعویض دارد.
دلیل روشن نشدن ظرفشویی ایندزیت چیست؟ مشکل ممکن است از سیستم برقی دستگاه شما باشد، در این حالت باید سریعاً با همدان سرویس تماس بگیرید .
آیا کلید های فرمان ظرفشویی ایندزیت شما به خوبی عمل نکرده و قطع می باشد؟ برد دستگاه شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر اساسی دارد.
آیا بعد از شستشو، ماشین ظرفشویی شما به خوبی ظرف ها را تمیز نکرده و لکه های زیادی بر روی آن باقی مانده است؟ در این صورت شما از یک ماده شستشوی بی کیفیت استفاده کرده اید.
آیا ماشین ظرفشویی شما بعد از انجام برنامه شستشو ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند؟ در این صورت سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر دارد.

چرا برای تعمیر ظرفشویی ایندزیت با ما تماس بگیرید؟
تعمیرکاران همدان سرویس از قطعات صد در صد اورجینال برند ایندزیت برای تعویض قطعات و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت شما استفاده می کنند.
تکنسین های کار کشته همدان سرویس، همگی دوره های تخصصی و حرفه ای تعمیرات حرفه ای ماشین ظرفشویی ایندزیت – را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و به صورت مرتب توسط همدان سرویس و مشتری ها و کاربرهای عزیز مورد ارزیابی قرار می گیرند.
قیمت ها و تعرفه های مشخص شده از طرف ایندزیت سرویس همگی تا حد ممکن بسیار منصفانه و مقرون به صرفه هستند و زیر نظر نهاد های نظارتی مربوطه تعیین شده اند.

شما می توانید به صورت تلفنی در هر زمانی از روز و هر روزی از هفته درخواست ارسال تعمیرکار متخصص را ثبت کنید. کارشناسان همدان سرویس در خواست شما را بررسی خواهند کرد و با توجه به نیاز شما تعمیرکاری را برای تعمیر ماشین ظرفشویی Bosch شما ارسال می کنند.
ادرس : همدان میدان شریعتی نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا همدان سرویس
08138251188 -08138244444
09181117805