تعمیرات جی پاس در همدان

تعمیرات جی پاس در همدان

تعمیرات جی پاس:تعمیرات جی پاس در همدان

برند جی پاس از معتبرترین برندهای لوازم خانگی می باشد که دارای لوازم خانگی سبک مانند سرخ کن، پلوپز، کتری برق، پنکه و … است. این شرکت یک برند آلمانی محسوب می شود که در سال 1994 آغاز به کار کرده است و توانسته است با شرکتهای بزرگ تولیدکننده لوازم خانگی رقابت بسیار بالایی داشته باشد.

Landmark Group یک کنگلومرای چند ملیتی مستقر در دبی است ، امارات متحده عربی به ریاست هندی میکی جاگاتیانی ، بنیانگذار و رئیس این شرکت است. [3] این گروه در خرده فروشی پوشاک ، کفش ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، لوازم آرایشی و زیبایی ، بهسازی منزل و محصولات کودک مشارکت دارد. این گروه همچنین به مهمان نوازی و اوقات فراغت ، مراقبت های بهداشتی و مدیریت بازار علاقه دارد. این گروه دارای خرده فروشی است.

GEEPAS به عنوان بزرگترین نمونه کارها برندهای الکترونیک

در جهان شناخته می شود و تنها شرکتی است که بخش های مختلفی مانند محصولات سرگرمی ، لوازم خانگی ، لوازم آشپزخانه ، وسایل شخصی و محصولات روشنایی را در بر می گیرد.

آنچه با روشی فروتنانه آغاز شد ، با بیش از 3000 کارمند که امروز در بیش از 10 کشور جهان مشغول کار هستند ، در یک شرکت عظیم تکامل یافته است. بخش تحقیق و توسعه ما مطابق با هنجارها و روالهای بین المللی در استانداردهای کیفیت ، ضمن تولید محصولات طبقه برتر که می تواند ترکیبی مطمئن از کیفیت و هزینه باشد ، مطابقت دارد.

ما وظیفه داریم نسبت به معرفی محصولاتی که از نظر کیفیت ، فناوری ، نوآوری سازگار هستند و به مشتریان خود ارایه می دهد ، ارزش سرمایه گذاری آنها را فراهم آورد. امروز ما تلاش می کنیم تا مشتریان خود را راضی نکنیم بلکه از طریق پشتیبان گیری کامل خدمات پس از فروش ، که بدون شک بهترین ها در جهان هستند ، از انتظارات آنها فراتر برویم.

GEEPAS یک تجرب brand نام تجاری دائما در حال تحول است و موفقیت آن را می توان به چشم انداز بلند مدت از طرف مروج آن ، متخصصان آموزش دیده که سرپرست امور هستند ، نسبت داد

تعمیرات لوازم خانگی جی پاس در همدان

همدان سرویس با کادری مجرب امادگی تعمیرات لوازم برقی شما را در مجموعه خود دارد و با یک تماس میتوانید دستگاه خود را تعمییر کنید

جهت درخواست تعمیرات و مشاوره میتوانید با شماره 08138244444 تماس حاصل فرمایید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

5/5