همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید بکو در همدان

دسته بندی مقالات

08138251188

شنبه تا پنجشنبه 9 تا 21

1455
25 جولای 2023
tavoosian
مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید بکو در همدان

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید بکو در همدان با بیش از 35 سابقه نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای برتر در همدان فعالیت دارد. این مرکز با داشتن کادری فنی و مجرب در ارائه خدمات پس از فروش محصولات برند مطرح می‌پردازد. فقط کافیست با شماره 08138251188 ویا 09181113793 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید بکو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ساید بای ساید شما را رفع نمایند.

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید بکو در همدان

08138251188- 09181113793

مشکلات رایج یخچال فریزر بکو
یخچال بکو مجهز به سیستم عیب یاب خودکار است و در زمان بروز اختلال با نمایش کد خطا، به شما اطلاع می‌دهد که دچار مشکل شده است. درست است که برطرف کردن برخی از این ارورها، نیاز به اقدام خاصی ندارد اما اگر هنگام برطرف کردن آن، مرتکب کوچک‌ترین خطایی شوید، ممکن است شما را متحمل صرف هزینه های بیشتر برای تعمیرات کند.

برخی از مشکلات رایج ساید بای ساید بکو عبارت‌اند از:

خراب شدن برد ساید بای ساید
برفک زدن ساید بای ساید بکو
از کار افتادن فن ساید بای ساید
روشن نشدن ساید بای ساید بکو
یکسره کار کردن ساید بای ساید
از کار افتادن ساید بای ساید
داغ کردن موتور ساید بای ساید بکو
صدای زیاد یخچال فریزر بکو

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید بکو در همدان

ارور یا کد خطا E0 ساید بای ساید بکو :
ارور E0 ساید بای ساید بکو بیانگر وجود مشکل و خرابی در سنسور دمای فریزر می‌باشد. این ارور نیاز به رفع تخصصی دارد چرا که باید میزان و وضعیت سنسور به وسیله اهم سنج اندازه گیری شود و بررسی‌های لازم توسط تکنسین انجام گیرد. البته ممکن است علت رخ دادن ارور E0 در ساید بای ساید بکو خرابی برد الکترونیکی اصلی باشد.

ارور یا کد خطا E1 ساید بای ساید بکو:

کدخطا E1 در یخچال ساید بکو به این معنیست که در سنسور دیفراست مشکل وجود دارد و باید سیستم دیفراست توسط فردی کاربلد بررسی شود. به طور معمول اگر سنسور دیفراست مشکل داشته باشد باید تعویض آن صورت گیرد.

ارور یا کد خطاE2 ساید بای ساید بکو:
یکی دیگر از ارورهای یخچال ساید بای ساید بکو ارور یا کدخطا E2 می‌باشد. وقتی در سنسور دیفراست خرابی و مشکلی وجود داشته باشد، امکان رخ دادن این ارور وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم وجود ارور را بر روی دیسپلی نادیده نگیرید و به هنگام رخ دادن ارور نسبت به رفع آن اقدام نمائید.

ارور یا کد خطا E3 ساید بکو BEKO:

ارور E3 ساید بای ساید بکو از دیگر ارورهای موجود این یخچال می‌باشد. زمانی این ارور به وسیله نمایشگر دیجیتال به نمایش گذاشته می‌شود که نقص و اشکال جدی در سنسور دمای محیط دستگاه وجود داشته باشد.

ارور یا کد خطا E4 ساید بای ساید بکو
ارور E4 یکی از ارورهای مهم ساید بای ساید بکو است که نمایانگر وجود مشکل در هیتر یا المنت فریزر است. در چنین شرایطی باید به طور دقیق المنت و ترکموفیوز بررسی شوند. انجام بررسی‌های لازم باید توسط تکنسین انجام گیرد.

ارور یا کد خطا E8 ساید بای ساید بکو
ارور E8 ساید بای ساید بکو زمانی بر روی دیسپلی یخچال به نمایش گذاشته می‌شود که مشکل مهمی در برد اصلی دستگاه و یا سنسور یخساز رخ داده باشد. برای رفع مشکل بررسی‌های لازم را در بخش‌های ذکر شده انجام دهید.

ارور یا کد خطا E9 ساید بکو
ارور E9 از دیگر ارور یا کدخطاهای ساید بای ساید بکو می‌باشد که به طور مستقیم اشاره به وجود مشکل در قسمت یخساز دستگاه دارد. توصیه می‌کنیم اگر هیچ سر رشته‌ای از تعمیر ندارید، عیب یابی و رفع مشکل را ه تکنسین‌های مربوطه بسپارید.

ارور یا کد خطا E10 ساید بکو
ارور E10 ساید بای ساید بکو نیز مانند ارور E3 اشاره به وجود مشکل در سنسور دمای محیطی یخچال دارد. در این مورد نیز شما باید برای رفع مشکل از مراکز تعمیراتی و نمایندگی‌های مجاز درخواست کمک نمائید.

ارور یا کد خطا E11 ساید بای ساید Beko
کدخطا E11 ساید بکو اشاره مستقیم به وجود مشکل در سنسور دیفراست دارد. در صورت تشخیص قطعی ارور باید نسبت به تعویض سنسور دیفراست اقدام کنید.

ارور یا کد خطا E12 ساید بای ساید بکو
زمانی که ترموفیوز و المنت یخچال ساید مشکل جدی داشته باشند به صورت ارور این مشکل در دیسپلی دستگاه به نمایش گذاشته می‌شود. ارور مربوط به خرابی ترموفیوز و المنت کدخطا E12 می‌باشد.

ارور یا کد خطاE13 ساید بای ساید بکو
در شرایطی که اشکالی در فن فریزر وجود داشته باشد کد خطا E13 نمایش داده می شود. در چنین شرایطی فن و وضعیت سیم پیچی آن باید به طور کامل بررسی شود و در صورت نیاز توسط تکنسین تعمیر شوند.

ارور یا کد خطا E14 ساید بکو
خرابی فن یخچال و فریزر یکی از دلایل اصلی رخ دادن ارور E14 می‌باشد. با بررسی این قسمت فن می‌توانید عیب یابی مربوطه را انجام دهید و مشکل را به طور کلی برطرف نمائید.

ارور یا کد خطا E15 ساید بای ساید بکو
آخرین کد خطایی که هشدار دهنده وجود خرابی در فن کندانسور ساید بای ساید می‌باشد، ارور یا کد خطا E15 است. با بررسی فن کندانسور می‌‌توانید از صحت خرابی مطلع شوید و نسبت به رفع مشکل اقدام نمائید.

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید بکو در همدان

08138251188- 09181113793

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.