همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

تعمیرات ظرفشویی در همدان

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی درهمدان با مدیریت طاوسیان با بابیش از 35 سال سابقه تعمیرات ظرفشویی در همدان مرکز  مجازخدمات پس از فروش شرکت های بزرگ در همدان و با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارائه خدمات سریع و با کیفیت در جهت رضایت همشهریان عزیز میکوشیم. جهت ارائه خدمات با شماره های 08138251188 ویا 09181117805 تماس بگیرید .


 

خدمات همدان سرویس برای تعمیر ظرفشویی شما

نصب اصولی و بر طبق استاندارد ماشین ظرفشویی اهمیت بسیاری دارد، زیرا می تواند از بروز برخی مشکلات رایج جلوگیری نماید. همچنین مراقبت و نگهداری از دستگاه با انجام سرویس های دوره ای توسط تکنسین حاذق، می تواند مشکلات جزئی و ایرادات دستگاه را رفع نموده و به عمر مفید آن بیافزاید. تعمیر ماشین ظرفشویی نیز، به هنگام بروز مشکلی در دستگاه که سبب کارکرد غیر نرمال آن شده است، توسط تعمیرکار متخصص لازم بوده و باید سریعا پیگیری شود تا از تشدید مشکل جلوگیری نماید.

 

یکی از خدمات سریع و حرفه ای همدان سرویس ، نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی است که برای تمامی مدل ها و سایزهای ظرفشویی، توسط متخصصین مجرب همان برند ارائه می گردد..

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
کار نکردن دکمه های ظرفشویی
خشک نشدن ظروف در دستگاه
نشتی یا آبریزش ظرفشویی
عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
بسته نشدن درب ظرفشویی
شروع نشدن سیکل شستشو
و…

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی
نمایندگی تعمیر ظرفشویی به صورت اختصاصی بر ترمیم این محصول پرکاربرد تمرکز دارد. کادر فنی این مرکز به گونه انتخاب شده اند که با قطعات و بخش های پیچیده این دستگاه آشنایی کامل داشته باشند. لازم به ذکر است که خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی محدود به برند خاصی نبوده و انواع مدل های سامسونگ، ال جی، شارپ، توشیبا، سونی، پاناسونیک، بوش و … را شامل می شود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تمام تلاش و تخصص خود را معطوف به بررسی و تعمیر تخصصی این محصول نموده است. ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از مهم ترین محصولات در گروه لوازم خانگی ، دارای قطعات متعددی بوده و تعمیرات آن نیازمند مهارت ویژه ای می باشد. به همین دلیل در مرکز مورد بحث، جمعی از متخصصین حوزه تعمیرات حضور داشته و بر کار تعمیرکاران نظارت کامل دارند. همچنین به دلیل وجود تجهیزات پیشرفته، خدمات ارائه شده در این نمایندگی سطح کیفی بالایی داشته و موجب جلب رضایت کاربران شده است.

تعمیرات ظرفشویی در همدان
تعمیرات ظرفشویی در همدان

مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی متفاوت و بسیارند اما همگی قابل تعمیر هستند. اگر هر یک از موارد بالا و یا موارد دیگری را در ظرفشویی خود مشاهده کردید، بلافاصله برای تعمیر دستگاه خود اقدام کرده و با ما تماس بگیرید.
همدان سرویس تعمیرات ظرفشویی چه برندها و مدل هایی را می پذیرد؟
همدان سرویس با بیش از ده متخصص ظرفشویی هر یک از برندهای معتبر، خدمات تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات آنها را برای تمامی مدلها و انواع ظرفشویی های رومیزی و ایستاده ارائه می نماید. انواع برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار اعم از: ال جی، سامسونگ، بوش، مجیک، آاگ، ایندزیت، حایر، دوو، زیرووات، زیمنس، مدیا، ویرپول و… توسط همدان سرویس پشتیبانی می شود، بنابراین نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست.
همدان سرویس تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی را هم انجام می دهد؟
علاوه بر تعویض قطعات معیوب ظرفشویی، که همواره با قطعات اورجینال تهیه شده از مراکز معتبر جایگزین می شود، تعمیر قطعات مشکل دار ظرفشویی شما از اولویت های متخصصین ما می باشد. درواقع به هدف کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش عمر مفید قطعات خود دستگاه از طریق تعمیرات تخصصی و بر مبنای اصول برند ظرفشویی تان، اولویت تعمیرکاران همدان سرویس با تعمیرات قطعات ظرفشویی شماست. برخی از قطعات مهم ظرفشویی که ما تعمیر/ تعویض می کنیم:
المنت هیتر ظرفشویی
قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
شیر برقی ورودی آب
نوار پلاستیکی دور درب
پمپ تخلیه
فیلتر پمپ
بازوهای آبپاش

تعمیرات ظرفشویی در همدان

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر است؟
برای تعیین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی، باید دستگاه عیب یابی شود. تعمیر هریک از قطعات، نرخ مشخصی دارد و نمی توان پیش از بررسی و شناسایی قطعه آسیب دیده، در مورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی نظر قطعی داد. از طرفی اگر نیاز به تعویض هریک از قطعات باشد، قیمت خود قطعه هم به هزینه نهایی تعمیرات افزوده می شود. با توجه به اصل بودن قطعات یدکی در نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی، نباید انتظار قیمت پایین پس از پایان عملیات تعمیر را داشت. با این حال همکاران ما بودجه شما را نیز در نظر گرفته و تلاش می کنند در عین استفاده از قطعات و تجهیزات اصل و پیشرفته، مناسب ترین هزینه را بابت عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی از شما اخذ کنند.

نحوه صحیح چیدمان ظروف در ظرفشویی

Video Clip
نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام شست‌وشوی ظروف با یک ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ مواجه شوید. روی همه ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ یک پنل LCD کوچک قرار دارد که با استفاده از آن می‌توانید برنامه موردنظرتان را انتخاب کنید. همچنین هنگام بروز مشکلی در عملکرد دستگاه، روی این نمایشگر اروری متشکل از حروف انگلیسی و عدد نمایش داده می‌شود. این ارورها به‌عنوان هشدار درباره وجود یک مشکل در دستگاه هستند که باید به‌سرعت به آن رسیدگی شود.

ارور یا کد خطایی ماشین ظرفشویی الجی LG

زمانی ارور یا خطا IE در ماشین ظرفشویی ال جی نمایان می شود که آب کافی وارد دستگاه نشود. موارد زیر می تواند علت به وجود آمدن ایراد IE در ماشین ظرفشویی شود: 

1. ایرادات مربوط به آب منزل
2. ایرادات مربوط به شلنگ ورودی آب
3. ایراد در شیربرقی و میکروسوئیچ نشتی و ..

کد خطا یا ارور AE یا EI در ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی نمایان می‌شود که سنسور نشتی کف ماشین ظرفشویی وجود یک نشتی آب را تشخیص دهد. چه مواردی باعث به وجود آمدن ارور یا خطا AE یا EI می شود؟
نشتی از اتصالات شلنگ ها
نحوه چیدمان ظروف داخل ظرفشویی
نشتی از قطعات داخلی ماشین ظرفشویی

کد خطا یا ارور OE در ماشین ظرفشویی ال جی

بیانگر ایراد در تخلیه آب دستگاه می باشد ،ممکن است علت به وجود آمدن خطا یا ارور OE و عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی یکی از موارد زیر باشد:
موارد مربوط به فاضلاب منزل یا شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی
عدم تمیز بودن فیلترهای ماشین ظرفشویی
ایرادات مربوط به پمپ تخلیه و …

ارور یا کد خطایی CL در ماشین  LG
برای رفع خطا یا پیغام CL ماشین ظرفشویی موارد زیر را انجام دهید:
نمایش ارور CL به معنی فعال بودن ویژگی قفل کودک ماشین ظرفشویی ال جی می‌باشد، قفل کودک یک سطح محافظتی برای جلوگیری از تغییر وضعیت تنظیمات و یا راه اندازی ظرفشویی توسط کودکان می‌باشد. برای برطرف کردن ارور CL می‌توانید کلید Child Lock را برای 3 تا 5 ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیرفعال شده و همه کلیدها بتوانند به درستی کار کنند.

ارور یا کد خطایی  LE در  ظرفشویی الجی
ارور یا کد خطا LE در ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به ایرادات موتور می باشد.
علت بروز ارور یا پیغام LE درماشین ظرفشویی ایرادات سیم کشی موتور ، روتور و … می باشد. هنگامی که ارور LE روی نمایشگر ماشین ظرفشویی نمایان می شود برای رفع عیب و تعمیر ماشین ظرفشویی باید از تکنسین کمک بگیرید.

ارور یا کد خطایی ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung

کد خطا یا ارور 1E: خطای مسدود شدن فیلتر
کد خطا یا ارور 3C: خطای پمپ تخلیه
کد خطا یا ارور 3E: خطای آب ورودی بیش‌ از حد داغ
کد خطا یا ارور  9E: خطای آب کمتر از حد استاندارد
کد خطا یا ارور BE: خطای یک دکمه گیرکرده و دارای مشکل
کد خطا یا ارور  HC: خطای المنت گرمایش بیش‌ از حد داغ
کد خطا یا ارور  HE: خطای شناسایی غلط دمای آب در ماشین ظرفشویی
کد خطا یا ارور LC یا LE: خطای نشتی احتمالی آب
کد خطا یا ارور OC: خطای میزان آب بیش‌ از حد استاندارد
کد خطا یا ارور PC: خطا در برنامه شستشو

ارور یا کدخطا ماشین ظرفشویی بوش 

کد خطا یا ارور  E01 یا F01 :
ارورهای E01 و F01 به معنای ایراد در سنسور دما یا المنت ماشین ظرفشویی بوش است.

 کد خطا یا ارور E03 یا F03 :
ارور E03 و F03 نشان دهنده‌ی ایراد در ورود آب به ماشین ظرفشویی بوش است.

کد خطا یا ارور E04 یا F04 :
ارورهای E04 و F04 به معنای مشکل در سیستم فشار آب و آبفشان ماشین ظرفشویی بوش است.

 کد خطا یا ارور E05 یا F05 :
ارور E05 یا F05 به معنای پر شدن مخزن آب ماشین ظرفشویی است.

 کد خطا یا ارور E06 یا F06 :
ارور E06 یا F06 خطای کیفیت آب ورودی به ماشین ظرفشویی است.

 کد خطا یا ارور E08 یا F08 :
ارور E08 یا F08 نشان دهنده‌ی این است که آب به سطح مورد نظر نمی‌رسد.

 کد خطا یا ارور E09 یا F09 :
ارور E09 یا F09 در ماشین ظرفشویی بوش نشان دهنده‌ی خرابی المنت دستگاه است.

 کد خطا یا ارور E14 یا F14 :
ارور E14 یا F14 به دلیل خرابی و ایراد در سنسور سطح آب است.