تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز مجاز تعمیرت جاروبرقی در همدان

تعمیرگاه مجاز تعمیر  جاروبرقی ، مجری تخصصی تعمیرات جاروبرقی است. کلیه ایرادات مرتبط با جاروبرقی  توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص  در همدان سرویس انجام می‌شود. هم اکنون می‌توانید از طریق شماره تلفن 08138251188 و یا 09181117805 با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

مرکز مجاز تعمیرات جاروبرقی 09181117805 08138251188

 

تعمیرکار جاروبرقی همدان سرویس 
جاروبرقی شما هر مدلی باشد تعمیرکاران متخصص و خبره ما قادر به رفع عیوب و مشکلات آن هستند. فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تعمیرات جاروبرقی با استفاده از  قطعات یدکی مرغوب انجام دهیم. موارد بسیار زیادی ممکن است سبب خراب شدن و یا کار نکردن جاروبرقی شما شود. پیشنهاد ما به شما آن است که از یک تعمیرکار جاروبرقی که متخصص در تعمیرات است، کمک بگیرید.

مشکلات متداول جاروبرقی 

جاروبرقی روشن نمی شود
در مرحله ی اول می بایست پریز برق را چک کنید حتما اطمینان حاصل نمائید که پریز برق مشکلی نداشته باشد می توانید با یک فاز متر و یا ولت متر پریز را تست کنید ممکن است فازمتر وجود برق را نشان دهد اما ولت آن پایین باشد که در برخی از جاروبرقی ها سیستمی تعبیه شده است که در صورت نوسانات برق و یا پایین بودن ولتاژ، جهت ایمنی جاروبرقی، جاروبرقی روشن نمی شود. ممکن است مشکل از سیم یا دوشاخه جاروبرقی باشد مورد بعدی می تواند از کلید استارت باشد و خیلی موارد دیگر که پیشنهاد می گردد با یک نمایندگی تخصصی در تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید.
جاروبرقی مکش قوی ندارد
مکش نداشتن جاروبرقی شما می تواند دلایل زیادی داشته باشد، ممکن است جاروبرقی شما نیم سوز شده باشد یا بلبرینگ جاروبرقی مشکل پیدا کرده باشد یا پره های جاروبرقی ایراد پیدا کرده باشد موارد زیادی هستند که سبب بروز چنین مشکلی می شوند اما در اولین مرحله کیسه ی جاروبرقی را چک نمائید ممکن است پر شده باشد و یا فیلتر آن کثیف شده باشد که باید تمیز شود در غیر این صورت با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید.
از جاروبرقی بوی دود و سوختگی می دهد
این مورد نیز همانند مورد قبلی عوامل زیادی سبب به وجود آمدن آن می شود اما در کل هر انسدادی در قطعات جاروبرقی که سبب فشار آمدن به جاروبرقی شود می تواند سبب بلند شدن بوی دود، و در نهایت سوختن جاروبرقی شود. پس از مشاهده ی دود و یا بوی سوختنی، به سرعت جاروبرقی را خاموش کنید و با یک تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی تماس بگیرید.

09181117805-08138251188