همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان

دسته بندی مقالات

08138251188

شنبه تا پنجشنبه 9 تا 21

1647
17 ژوئن 2023
tavoosian
مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان با بیش از 35 سال سابقه نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت های بزرگ در همدان و با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارائه خدمات سریع با کیفیت در جهت رضایت همشهریان عزیز میکوشیم. جهت ارائه خدمات با شماره های 08138251188 ویا 09181113793تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس یخچال اسنوا شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل یخچال شما را رفع نمایند.

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال انسوا در همدان
08138251188 – 09181113793

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان

متداول ترین مشکلات در زمان عیب یابی یخچال فریزر اسنوا
تنظیم دمای یخچال اسنوا 810
ریست یخچال اسنوا
ریست یخچال اسنوا 810
تعمیر موتور یخچال اسنوا
علت روشن نشدن چراغ قرمز یخچال اسنوا
تعمیر برد یخچال اسنوا
علت روشن شدن چراغ قرمز یخچال اسنوا

انواع ارورهای یخچال فریزر اسنوا

کد خطا یا ارور F1 یخچال اسنوا
کد خطا یا ارور F1 یخچال اسنوا نشانگر سرد نشدن اوپراتور به دلیل یخ زدگی شدید این قطعه دستگاه می‌باشد. دلایلی چون خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر، باز و بسته کردن زیاد درب دستگاه، عدم تنظیم صحیح دمای یخچال، کثیف بودن لوله‌های کندانسور و… باعث یخ زدن لوله‌های پشت یخچال خواهد شد.

برای رفع این ارور یخچال اسنوا باید نشتی گاز، خرابی سیستم دیفراست، قطع بودن سیم برق کمپرسور و یا خرابی این قطعه را چک و در صورت وجود ایراد در هر یک به تعمیر و یا تعویض قطعه پردازید.

ارورهای یخچال فریزر اسنوا
کد خطاها یا ارور F2 و F3 یخچال فریزر اسنوا
یکی از ارورهای یخچال فریزر اسنوا کد خطای F2 است که مربوط به بروز ایراد و خرابی در سنسور فریزر و کد خطای F3 مربوط به خرابی سنسور یخچال اسنوا می‌باشد. برای برطرف کردن این ارورهای یخچال فریزر اسنوا، باید یک تکنسین‌کار سوکت سنسورها را چک و بررسی کند تا در صورت لزوم به تعویض سنسور اقدام نماید. البته قطعه برد قدرت نیز در صورت نمایش این ۲ نوع ارورهای یخچال فریزر اسنوا نیز باید چک و در صورت لزوم تعویض گردد.

کد خطای یا ارور F4 یخچال اسنوا
نمایش این کدخطای یخچال SNOWA به معنای ایراد و خرابی سنسور دیفراست دستگاه می‌باشد. در مورد برطرف کردن این ارور نیز باید سوکت سنسور چک شود و در صورت لزوم قطعه سنسور و یا برد کنترلی یخچال تعویض شود.

کد خطای یا ارور F5 یخچال اسنوا
کد خطای F5 یخچال اسنوا به دلیل خراب بودن المنت و عدم عملکرد درست سیستم دیفراست دستگاه نمایش داده می‌شود. این ارور ممکن است به خاطر قطع شدن المنت رخ داده باشد. از این رو برای رفع این کد خطای یخچال SNOWA باید سوکت سنسور را چک و بررسی کرده تا در صورت لزوم به تعویض این قطعه و یا تعویض برد قدرت دستگاه اقدام نمایید.

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان
08138251188 – 09181113793

کد خطای یا ارور F6 یخچال اسنوا
نمایش این کد خطا بر روی یخچال اسنوا، مربوط به خرابی آی سی (IC) حافظه اپروم دستگاه می‌باشد. برای برطرف کردن این ارور یخچال اسنوا، باید برد کنترلی دستگاه تعویض شود. به دلیل تخصصی بودن این امر و حساسیت بالای این قطعه، بهتر است که انجام این کار توسط یک تعمیرکار متخصص صورت گیرد.

یخچال اسنوا
کد خطاهای یا ارور F7 و F8 یخچال فریزر اسنوا
نمایش کد خطای F7 مربوط به معیوب بودن و خرابی فن یخچال و کد خطای F8 مربوط به ایراد و خرابی فن فریزر اسنوا می‌باشد. از این رو برای رفع این ارورهای یخچال فریزر اسنوا باید تمام قسمت‌های فن و سیم‌پیچی‌های آن را چک و بررسی کنید و در صورت وجود ایراد، این قطعه را تعویض نمایید.

کد خطای یا ارور F9 یخچال اسنوا
کد خطای F9در یخچال اسنوا نمایانگر خرابی قطعه هیتر المنت فریزر می‌باشد. برای رفع این کد خطای یخچال SNOWA، تکنسین‌کار باید المنت روی اواپراتور فریزر اسنوا را تعویض کند تا ارور دستگاه پاک شود.

کد خطای  یا ارور FA یا ارور یخچال اسنوا
این کد خطای یخچال SNOWA نیز نشانگر معیوب بودن و خرابی هیتر المنت یخچال می‌باشد. برای برطرف کردن این ارور نیز باید این قطعه دستگاه توسط تکنسین‌کار تعویض شود.

کد خطا یا ارور FB یخچال اسنوا
این ارور یخچال اسنوا، به دلیل معیوب بودن و خرابی آی سی برد الکترونیک اصلی دستگاه نمایش داده شده است. توصیه می‌کنیم که در صورت مشاهده این کد خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه از دستکاری یخچال اجتناب کنید و با نمایندگی اسنوا جهت تعمیر یخچال و فریزر و تعویض این قطعه اصلی یخچال تماس بگیرید.

یخچال فریزر اسنوا
کد خطاهای یا ارور H و H1 یخچال فریزر اسنوا
نمایش کد خطای H مربوط به گرم بودن یخچال و کد خطای H1 مربوط به گرم بودن فریزر دستگاه می‌باشد. در واقع اگر دمای یخچال اسنوا بیشتر از ۱۸ درجه باشد، شما ارور H را بر روی صفحه نمایشگر یخچال اسنوا مشاهده خواهید کرد و حتی ممکن است که دستگاه صدای بوقی را نیز پخش کند.

دلیل بروز این ارور یخچال اسنوا مربوط به کم بودن گاز موتور و یا حتی بدون گاز بودن موتور یخچال نیز می‌باشد که بهتر است برای چک کردن و انجام شارژ گاز یخچال حتما یک تکنسین‌کار مجرب، دستگاه را تعمیر و این کد خطای یخچال SNOWA را برطرف نماید.

ارور یا کدخطا H1

دستگاه نیز اگر دمای فریزر اسنوا بیشتر از ۹ درجه باشد، کد خطای H1 بر روی صفحه نمایشگر فریزر اسنوا نمایش داده خواهد شد و همچنین صدای بوقی نیز از دستگاه بلند خواهد ‌شد.

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال اسنوا در همدان
08138251188 – 09181113793

مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی همدان سرویس

با توجه به موارد گفته شده و نحوه برطرف کردن ارورهای یخچال فریزر اسنوا، برخی از این ارورها چون ایراد عدم سرد شدن اواپراتور یخچال را می‌توانید خودتان با داشتن کمی تخصص و تجربه به راحتی در منزل چک و برطرف نمایید.

اما برخی دیگر از انواع ارور یخچال اسنوا چون ایراد برد دستگاه و یا قطعات حساس دیگر نیاز به تخصص و تجربه لازمه داشته که باید حتماً توسط افراد متخصص و تکنسین‌کاران انجام شود. توصیه می‌کنیم که برای عیب‌یابی دستگاه و رفع ارورهای آن با مراکز مجاز تعمیرات تماس بگیرید .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.