همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز تعمیرات تلویزیون صنام در همدان

دسته بندی مقالات

08138251188

شنبه تا پنجشنبه 9 تا 21

1252
8 جولای 2023
tavoosian
مرکز تعمیرات تلویزیون صنام در همدان

مرکز تعمیرات تلویزیون صنام در همدان با بیش از 35 سال سابقه نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش شرکت های بزرگ در همدان و با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارائه خدمات سریع و با کیفیت در جهت رضایت همشهریان عزیز میکوشیم. جهت ارائه خدمات با شماره های 08138251188 ویا 09181117805 تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات تلویزیون صنام در همدان

08138251188 – 09181117805

مشکلات رایج تلویزیون صنام
اگر در هنگام تماشای تلویزیون، خاموش شود، یا تصویر و صدا قطع گردد یا خطوط بر روی تصویر مشاهده شود، به طورکلی می‌تواند لذت تماشای تلویزیون را از شما سلب می‌کند. مشکلات متداول تلویزیون صنام اعم از:

روشن نشدن تلویزیون یا تاخیر در روشن شدن
بهم خوردن تنظیمات رنگ، نور و صدا
بهم خوردن سایز تصاویر و کش و قوس آمدن آنها
ترکیب شدن رنگها
از کار افتادن بلندگوها یا دکمه های روی تلویزیون
شکستگی پنل و صفحه نمایش یا ترک برداشتن آن
و…

مرکز تعمیرات تلویزیون صنام در همدان

تعمیر مدل های متفاوت تلویزیون صنام
از آنجا که تلویزیون صنام دارای انواع مدل های اولد (OLED)، ال سی دی (LCD)، ال ای دی (LED) و پلاسما (Plasma) است، برای تعمیر هر یک از روش های متفاوتی استفاده می شود. این روش ها از قرار زیر هستند:

تعمیر تلویزیون OLED صنام
تلویزیون های اولد صنام دارای پنل خمیده هستند و این ویژگی آن ها را به یکی از محصولات جذاب و منحصر به فرد تبدیل کرده است. این محصولات در کنار زیبایی، از حساسیت و آسیب پذیری زیادی برخوردار هستند. بنابراین ممکن است بیشتر در معرض خرابی و آسیب باشند و باید برای تعمیر تلویزیون صنام به متخصصان مراجعه کرد.

تعمیرات تلویزیون LCD صنام
تلویزیون های ال سی دی جزو ابتدایی ترین نمایشگر های تخت هستند که به بازار عرضه شدند. بیشترین خرابی هایی که در تلویزیون های ال سی دی اتفاق می افتد، شامل بهم ریختن رنگ ها، سوختن یا معیوب بودن بک لایت، سوختگی پیکسل و موارد دیگر است. در این مواقع باید برای تعمیر تلویزیون صنام از طریق نمایندگی های معتبر اقدام کرد.

تعمیرات تلویزیون LED صنام
پس از تلویزیون های ال سی دی، از طراحی جدیدی رونمایی شد که به ال ای دی شناخته می شوند. تلویزیون ال ای دی غالبا به دلیل خرابی بک لایت، ایراد در مین برد و آسیب به پنل دچار مشکل می شود و تعمیر تلویزیون ال ای دی صنام ضرورت پیدا می کند.

تعمیر تلویزیون Plasma صنام
تلویزیون پلاسما صنام یکی دیگر از مدل های تولید شده در کمپانی صنام است که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. به دلیل قدیمی شدن و استفاده کمتر از این نوع تلویزیون، قطعات آن کمیاب شده اند و در دسترس همه نیست.

در اغلب مواقع پنل تلویزیون پلاسما صنام با خرابی مواجه می شود و همین مسئله باعث آسیب به برد ها می گردد. بنابراین لازم است از خدمات تعمیر تلویزیون صنام معتبری کمک گرفت که بتوانند این مشکلات را به درستی تشخیص دهند و در تعمیر تلویزیون صنام از مهارت زیادی برخوردار باشند.

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون صنام
بسیاری از کاربران این ایراد را با قطع و وصلی تصویر اشتباه گرفته و یا هر دو را در یک دسته مشکلات قرار می‌دهند. کارشناسان و تعمیرکاران تلویزیون صنام این دو ایراد را کاملا از هم جدا می‌دانند.

دلیل روشن و خاموش شدن مداوم تلویزیون آسیب وارد شده به مین برد یا برد پاور دستگاه بوده در صورتی که عامل اصلی قطعی و وصلی تصویر تلویزیون خرابی بک لایت تلویزیون است. با تعویض و تعمیر این قطعات وابسته به وضعیت آنها این مشکل بطور کلی قابل رفع است.

در هنگام مواجهه با این ایراد در تلویزیون صنام دستگاه را خاموش کنید تا به دیگر قطعات آسیبی وارد نشود. سپس از در دسترس ترین مراکز تعمیر تلویزیون صنام درخواست اعزام کارشناس داشته باشید.

قطع شدن تصویر تلویزیون صنام زمانی که صدا دارد.
دلیل بروز این مشکل در تلویزیون صنام وجود ایراد در عملکرد بک لایت است. آسیب وارد به لامپ‌های ال ای دی پشت صفحه یا همان بک لایت با ایجاد خطاهایی مثل قطعی تصویر علی رغم وجود صدا در دستگاه همراه است. با تعمیر و تعویض تخصصی این قطعه این مشکل در مدل‌های مختلف تلویزیون صنام قابل رفع است.

علت قطع شدن صدای گیرنده دیجیتال علی رغم وجود تصویر در راستای این این مشکل به چشم می‌خورد که می‌توانید با بررسی قطعات و تنظیمات وابسته به صوت و تصویر تلویزیون نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون صنام
خرابی و نقص قطعاتی مثل برد مین و برد پاور تلویزیون صنام دلیل بروز این مشکل در دستگاه است. تعمیرکاران متخصص تلویزیون صنام پس از انجام تست خرابی قطعات نامبرده اقدامات لازم را برای تعویض و تعمیر این تجهیزات انجام می‌دهند.

تعمیر تلویزیون صنام آداپتور دار
این مدل تلویزیون‌های صنام سطح کیفی پایین تری برخوردار هستند. جایگزینی آداپتور به جای برد پاور برای کاهش قیمت مشکلاتی در مین برد یا همان قطعه آداپتور دستگاه را به دنبال دارد. در این حالت با تعویض قطعات نامبرده در تعمیرات تلویزیون صنام می‌توان این مشکلات را برطرف کرد.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد.
بارزترین دلایل بروز این مشکل نقص در قطعاتی مثل آی سی اصلی یا cpu مین برد بوده که منجر به عدم تشخیص برخی ورودی‌ها به تلویزیون می‌شود. علاوه بر آن خرابی تجهیزاتی مثل کابل و ضرورت نیاز به تعمیر پورت hdmi تلویزیون می‌تواند دلیل مشاهده این ایراد باشد.

عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون، یافتن دلیل بروز بهم خوردگی تصویر، عدم تنظیم و هماهنگی پخش زیر نویس تلویزیون با تصویر و تشخیص علت پیدا شدن خطوط افقی روی صفحه تلویزیون نیز از رایج ترین مشکلات گزارش شده در حین درخواست خدمات تعمیر تلویزیون صنام بوده که با بررسی قطعات مرتبط بصورت تخصصی قابل رفع است.

تلویزیون صنام خود به خود خاموش شد.
خرابی دو قطعه اصلی مثل برد مین و برد پاور در تلویزیون‌های صنام با بروز مشکل خاموش شدن ناگهانی آن همراه است. نوسانات برق دلیل اصلی خرابی همزمان این قطعات در تلویزیون صنام است. با تجهیز کردن دستگاه به محافظ برق از بروز همچنین مشکلاتی در عملکرد تلویزیون صنام جلوگیری کنید.

مرکز تعمیرات تلویزیون صنام در همدان

08138251188 – 09181117805

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.