همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی بوش

مرکز مجاز تعمیرات بوش در همدان در زمینه تعمیرات تخصصی  لوازم خانگی بوش با مدیریت برادران طاوسیان با بیش از سی و پنج سال سابقه، با کادری مجرب از مهندسین و تکنسین های با تجربه و متخصص توانسته ایم با تهیه قطعات و لوازم اصلی دستگاه های بوش در زمینه نصب و تعمیرات  یخچال ساید بای ساید بوش ، یخچال فریزر بوش ، ماشین لباسشویی بوش ، ماشین ظرفشویی بوش ، جاروبرقی بوش ،ماکروفر  بوش ، تعویض فیلتر و سرویس های دوره ای خدماتی سریع با کیفیت با ضمانت شش ماهه به شما همشهریان عزیز ارائه نماییم.
شما میتوانید درخواست تعمیرات لوازم خانگی بوش خود را از طریق تماس تلفنی با شماره های 08138244444 08138251188 و 09181117805 و یا از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس ثبت نمایید، تا همکاران ما در کوتاهترین زمان جهت اعزام کارشناس متخصص جهت رفع مشکل دستگاه شما با شما تماس بگیرند.

مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی بوش

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال بوش

تعمیر یخچال فریزر بوش در محل توسط خبره‌ترین تکنسین‌های تعمیر، همراه با ارائه گارانتی معتبر انجام می‌شود. اگر طی روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در یخچال خود شده‌اید می‌توانید با ما تماس بگیرید و درخواستی مبنی بر نیاز به دریافت خدمات تعمیر یخچال در محل را ثبت نمایید.

خطا یا ارور های ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش 

خطاهای یخچال فریزر بوش 
کد خطا توضیحات خطا
ارور یا کد خطایی E01 : سنسور دمای محفظه یخچال، معیوب است.
ارور یا کد خطایی E02: سنسور دمای فریزر، معیوب است.
ارور یا کد خطایی E03: سنسور دمای کشوی کنترل شده با دما، معیوب است.
ارور یا کد خطایی E10 :ماژول برد کنترل اصلی، معیوب است.
ارور یا کد خطایی E11 یخچال فریزر بوش :ماژول کنترل صفحه نمایش، معیوب است.
ارور یا کد خطایی E15: سنسور دمای محیط، معیوب است.
ارور یا کد خطایی E20: بین ماژول برد کنترل اصلی و ماژول کنترل نمایشگر، خطای ارتباط وجود دارد.
ارور یا کد خطایی E21 : خطای ارتباطی بین ماژول کنترل نمایشگر و ماژول کنترل یخ و آب پخش کننده، وجود دارد.

روی نمایشگر ساید بای ساید آلارم فیلتر می باشد. در صورت روشن شدن این آلارم فیلتر باید تعویض شود لازم به ذکر است برای افزایش طول عمر فیلتر داخلی باید از فیلتر خارجی هم استفاده شود و توصیه می شود هر شش ماه یکبار فیلتر خارجی تعویض شود .

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به دستگاه یخچال فریزر و فوریت در تعمیرآن و عدم امکان جابجایی و حمل دستگاه سعی براین است تعمیرات دستگاه در منزل مشتری انجام شود در غیر اینصورت و بارضایت کامل مشتری دستگاه به شرکت انتقال داده می شود و بعد از تعیمر و تست نهایی؛ دستگاه به صورت سالم به منزل مشتری ارسال می گردد.

برخی از خدمات مرتبط با محصولات بوش که توسط همدان سرویس انجام می شود .
تعویض فیلتر داخلی و فیلتر خارجی ساید بای ساید  بوش.
تعویض کندانسور موتور و شارژ گاز و ترمیم پوسیدگی لوله های مسی با جوش ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش.
رفع نشتی های اتصالات با جوش استیل و آهن و مقاومت فوق العاده در سرمایش ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش.

رفع ایرادات الکترونیکی بر روی برد در صورت مشاهده ارور مربوط به عیوب برق و برد دستگاه ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش.

نکات مهم نگهداری از یخچال و فریزر بوش

یکی از اصول مهمی که قبل از هر چیز، برای نگهداری از یخچال بوش باید رعایت کرد، بعد از قرار دادن دستگاه در مکان مناسب ، تراز بودن آن است. برای ترازکردن یخچال بوش روش‌های متفاوتی وجود دارد که بسته به نوع یخچال شما تغییر می‌کند.

اگر یخچال بوش شما دارای پایه هایی در پشت یخچال است، با استفاده از آچار یا پیچ گوشتی آنها رابچرخانید. معمولا جهت چرخش آنها به سمت چپ است.
اگر یخچال بوش شما غلتک تنظیم داشته باشد، اگر با استفاده از آچار، آن‌ها را به سمت جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید، جلوی یخچال بلند می‌شود و اگر در خلاف جهت عقربه‌های ساعت شل کنید، جلوی یخچال پایین می‌آید.
یکی از اصول مهمی که قبل از هر چیز، برای نگهداری از یخچال بوش باید رعایت کرد، بعد از قرار دادن دستگاه در مکان مناسب ، تراز بودن آن است. برای ترازکردن یخچال بوش روش‌های متفاوتی وجود دارد که بسته به نوع یخچال شما تغییر می‌کند.

اگر یخچال بوش شما دارای پایه هایی در پشت یخچال است، با استفاده از آچار یا پیچ گوشتی آنها رابچرخانید. معمولا جهت چرخش آنها به سمت چپ است.
اگر یخچال بوش شما غلتک تنظیم داشته باشد، اگر با استفاده از آچار، آن‌ها را به سمت جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید، جلوی یخچال بلند می‌شود و اگر در خلاف جهت عقربه‌های ساعت شل کنید، جلوی یخچال پایین می‌آید.

مرکز تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی  لباسشویی بوش  با مدیریت برادران طاوسیان با بیش از سی و پنج سال سابقه، با کادری مجرب از مهندسین و تکنسین های با تجربه و متخصص توانسته ایم با تهیه قطعات و لوازم اصلی  وبا ضمانت تا 180 روزه در خدمت شما همشریان عزیز میباشیم.

مشکلات متداولی  لباسشویی بوش 
تخلیه نشدن کامل آب در ماشین لباسشویی بوش: اگر ماشین لباسشویی شما آب را به درستی تخلیه نمی‌کند مشکل می‌تواند از پمپ تخلیه باشد، معمولاً در این حالت پمپ تخلیه دارای صدای بسیار ناهنجاری می‌باشد که نشان دهنده خراب بودن آن است.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش: اگر ماشین لباسشویی شما بعد از این مرحله کار نکرد مشکل مربوطه می‌تواند از موتور باشد که به صورت چپ گرد و راست گرد کار نمی‌کند.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بوش

مرکز تعمیرات تخصصی ظرفشویی بوش در همدان جهت درخواست تعمیرات میتوانید  با شماره های 08138251188 ویا 09181117805 تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی زیرووات شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ظرفشویی شما را رفع نمایند.

مشکلاتی که به مرور زمان در ماشین ظرفشویی ایجاد می شود ؟
روشن نشدن ماشین ظرفشویی
لکه روی ظروف باقی می ماند
ظرف ها خوب خشک نمی شوند
ظروف را به خوبی تمیز نمی کند
ایجاد بوی بد و آبگیری نامناسبی دارد
ایجاد سر و صدای زیاد هنگام شستن ظروف
درب ماشین ظرفشویی به خوبی چفت نمی شود
نشتی آب و آب داخل ماشین به خوبی تخلیه نمی شود

نکات استفاده از ماشین ظرفشویی بوش:

باقی مانده غذاهای موجود در ظرف ها را حتما قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی پاک کنید.
حتماً از مواد شوینده استاندارد و مناسب ماشین ظرفشویی استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید، شوینده ها را باید به اندازه ی تعیین شده مصرف کرد، بیشتر یا کمتر استفاده کردن از شوینده ها باعث باقی ماندن شوینده روی ظروف و یا تمیز نشدن ظروف خواهد شد.

طی هر 3 الی 4 ماه ، یک بار ماشین ظرفشویی را جرم گیری کنید تا عملکرد آن دچار مشکلی نشود.

از گذاشتن هر گونه وسایل بسیار کوچک و یا ظروف چوبی ، مسی ، قلعی ، پلاستیکی ، آلومینیومی ، نقره ای و کریستالی در درون ظرفشویی خود داری فرمایید.

از مواد شوینده (قرص ، پودر ، مایع جلا دهنده و …)به اندازه ی مناسب استفاده نمایید. استفاده بیش از حد مواد شوینده کمکی به بهتر تمیز شدن ظروف نمی کند بلکه باعث شست و شوی دو مرتبه و در مرور زمان باعث خرابی دستگاه می شود.

خطا یا ارور های ماشین ظرفشویی بوش
گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر یخچال با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا eror بر روی دستگاه شماست حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارورهای یخچال ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.

انواع کدهای ارور ماشین ظرفشویی بوش
کد خطا یا ارور E01 یا F01 که می‌تواند بیانگر سوختن هیتر باشد.
کد خطا یا ارور E02 یا F02که بیانگر بروز مشکل در سنسور درجه حرارت آب است.
کد خطا یا ارور E09 یا F09بیانگر لزوم تعویض المنت هیتر است.
کد خطا یا ارور E10 یا F10 نشان دهنده گرفتگی و انسداد مجاری خروجی است.
کد خطا یا ارور E11 یا F11 بیانگر مشکلات برقی و عدم رسیدن برق به سنسور حرارتی است.
کد خطا یا ارور E12 یا F12 :نشان دهنده وجود گرد و غبار بر روی المنت حرارتی است.
کد خطا یا ارور E05 یا F05 :بیانگر دریافت بیش از حد آب است که دستگاه نمی‌تواند از آن جلوگیری کند.
کد خطا یا ارور E13 یا F13 :بیانگر دمای آب بیش از حد مجاز است.
کد خطا یا ارور E16 یا F16 : بیانگر این موضوع است که دستگاه نمی‌تواند میزان آب ورودی را کنترل کند.
کد خطا یا ارور E07 یا F07 : زمانی رخ می‌دهند که ظروف مانع خروج آب می‌شوند.
کد خطا یا ارور E22 یا F22 : بیانگر کثیفی فیلتر‌های ماشین ظرفشویی بوش است.
کد خطا یا ارور E24 یا F24: بیانگر مسدود بودن شیلنگ تخلیه آب است.

با توجه به تجربیات فراوان همدان سرویس در زمینه تعمیرات مدل های مختلف ماشین ظرفشویی بوش، به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان نگران هزینه های تعمیرات دستگاه خود نباشید، تعرفه های همدان سرویس کاملاً بر اساس تعرفه های اتحادیه بوده و همواره سعی بر این داشته ایم که مشتریان عزیز ما کمترین هزینه را بابت تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش خود بپردازند.

بر همین اساس، تعمیرکاران با تجربه همدان سرویس بیشترین تلاش خود را انجام خواهند داد که قطعات معیوب دستگاه شما را تعمیر کنند و متحمل هزینه های تعویض قطعات نشوید.

جهت دریافت خدمات،  تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصصین ما در محل شما حضور یابند.