همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو در همدان

دسته بندی مقالات

08138251188

شنبه تا پنجشنبه 9 تا 21

1282
14 می 2023
tavoosian
مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو در همدان

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو در همدان با بیش از 35 سابقه نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای برتر در همدان فعالیت دارد. این مرکز با داشتن کادری فنی و مجرب در ارائه خدمات پس از فروش محصولات برند مطرح می‌پردازد. فقط کافیست با شماره 08138251188 ویا 09181113793 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید دوو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ساید بای ساید شما را رفع نمایند.

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو در همدان

مرکز مجاز تعمیرات ساید بای ساید دوو در همدان

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو در همدان
08138251188- 09181113793

رایج ترین مشکلات ساید بای ساید دوو
خنک نکردن ساید بای ساید دوو
شنیده شدن سروصدای غیرطبیعی از ساید بای ساید دوو
بسته نشدن درب ساید بای ساید دوو
به وجود آمدن برفک در ساید بای ساید دوو
کار نکردن یخساز ساید بای ساید دوو
خرابی نوار دور درب ساید بای ساید دوو
نشت آب از ساید بای ساید دوو

ارورها ی ساید بای ساید دوو

مرکز تعمیرات دوو افتخار دارد تا مجموعه ای کامل از کد های خطای یخچال و ساید دوو را جهت استفاده عموم به اشتراک بگذارد تا علاوه بر تکنسین تعمیرات ساید بای ساید و یخچال ؛ مشتریان گرامی نیز از خطای ایجاد شده بر روی صفحه نمایش یخچال دوو خود اطلاع کامل داشته باشند تا در

صورت نیاز بتوانند بدون حضور تعمیرکار اقدام به رفع عیب دستگاه خود بپردازند

کد خطا یا ارور F1 ساید بای ساید دوو
علت بروز این کدخطا ایراد در سنسور فریزر یخچال، قطع بودن اتصالات و یا اتصال کوتاه در مدار خواهد بود، این سنسور، کمپرسور یا فن فریزر را کنترل می کند که ۲۵ دقیقه روشن و ۲۵ دقیقه خاموش شود که اگر سنسور فریزر سالم باشد، خطا بصورت خود به خود پاک می شود.

کد خطا یا ارور r1 ساید بای ساید دوو
علت خطا خرابی سنسور یا قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار می باشد،این سنسور کنترل دمای محیط را بر عهده دارد. اگر سنسور یخچال سالم باشد، خطا پاک خواهد شد.

کد خطا یا ارور rt ساید بای ساید دوو
علت این ارور سنسور دمایی یخچال خواهد بود، خرابی سنسور، قطعی سیم و یا اتصال کوتاه دلایل احتمالی بروز خطا هستند، که کنترل عملکرد عادی دستگاه بر عهده این سنسور می باشد.

کد خطا یا ارور d1 ساید بای ساید دوو
علت بروز این خطا در سنسور دیفراست است، خرابی خود سنسور، قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار دلیل بروز خطا می شود . محدودیت زمانی ۳۰ دقیقه ای دیفراست از طریق سنسور کنترل می شود. در صورتی که سنسور دیفراست ایرادی نداشته باشدکد خطا پاک میشود.

کد خطا یا ارور dr ساید بای ساید دوو
زمانی که درب یخچال ساید بای ساید دوو باز باشد این کد خطا نمایش داده می شود، همچنین ممکن است هر یک از ارورهای dF، dR و dH بر روی نمایشگر نشانه خطای باز بودن درب فریزر، درب یخچال و درب هوم بار می باشد، این ارورها زمانی نمایش داده می شود مه زمان باز بودن بیش از یک دقیقه باشد.

کد خطا یا ارور C1 ساید بای ساید دوو
کارکردن بیش از سه ساعت کمپرسور غیر عادی است در صورتی که این اتفاق بیفتد این خطا رخ می دهددمای بالای -5 نیز باعث این ارور خواهد شد.

کد خطا یا ارور F3 ساید بای ساید دوو
زمانی که دیفراست به حالت عادی برگردد این خطا نمایش داده می شود و یا در صورتی که درب بیش از یک دقیقه باز باشد،این خطا رخ میدهد که ممکن است میکروسوئیچ درب معیوب باشد و باید تعویض شود.

کد خطا یا ارور d2 ساید بای ساید دوو
با مشاهده این خطا باید ابتدا دستگاه را بر روی حالت قفل باز قرار دهید و با فشار دادن دکمه تنظیم یخچال ۵ بار، دکمه تنظیم فریزر را نیز بطور همزمان فشار دهید. باید دمای سنسور دیفراست بالاتر از ۱۰ درجه شود تا حالت اجباری دیفراست برای A/C تمام شود.

کد خطا یا ارور E1 ساید بای ساید دوو
خرابی سنسور یا قطع سیم یا اتصال کوتاه در مدار سنسور باعث بروز این خطا خواهد شد که مربوط به سنسور یخ سازی می باشد.

کد خطا یا ارور EF ساید بای ساید دوو
ایراد از سنسور جریان می باشداگر با گذر زمان جربانی از طرف سنسور تشخیص داده نشود و یا مقدار نشان داده شده -10 باشد ارور نمایش داده می شود.

کد خطا یا ارور Et ساید بای ساید دوو
ایراد در سنسور توازن یخچال می باشد. در صورت خرابی سنسور ،حتما باید تعویض گردد.

کد خطا یا ارور E9 ساید بای ساید دوو
علت این خطا تامین آب می باشد ، باید بررسی گردد.

کد خطا یا ارور EA  ساید بای ساید دوو
با افتادن سه بار متوالی یخ این کد خطا نمایش داده می شود به طور کلی این ارور به خطای یخ سازی و انداختن پیوستهمربوط خواهد شد. در این حالت سنسور SW نیز خطا خواهد د-اد که در این صورت یخ سازی را خاموش میکنیم و زمانی که سنسور SW به حالت عادی بازگشت، بخش یخ سازی را ریست کنید.

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو در همدان
08138251188-09181113793

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.