همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ در همدان

دسته بندی مقالات

08138251188

شنبه تا پنجشنبه 9 تا 21

1050
13 می 2023
tavoosian
مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ در همدان

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ در همدان با بیش از 35 سابقه به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای برتر در همدان فعالیت دارد. این مرکز با داشتن کادری فنی و مجرب در ارائه خدمات پس از فروش محصولات برند مطرح می‌پردازد. فقط کافیست با شماره 08138251188  و یا 09181113793 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ساید بای ساید  شما را رفع نمایند.

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ در همدان

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ در همدان

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل
عیب یابی، سرویس و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در محل و منزل
با بیش از 35 سال سابقه تعمیرات لوازم خانگی در همدان
استفاده از قطعات اصلی
تضمین کیفیت و گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ در همدان
08138251188-09181113793

مشکلات رایج در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

قسمت یخچال خنک نمی کند
پنل برد ساید سوخته است
یخ ساز کار نمی کند
بدنه ساید از داخل سوراخ شده
ساید روشن نمی شود
گاز خنک کننده خالی شده
فیلتر تصفیه آب نیاز به تعویض دارد
صدای غیر طبیعی از ساید شنیده می شود
بست یا لولای در خراب شده
نوار دور درب ساید خراب شده
آب سرد کن ساید از کار افتاده

کد خطا 4E یخچال سامسونگ
یکی از رایج ترین کدهای خطا در یخچال فریزرهای بدون برفک ساموسونگ، ارور 4E می باشد. این کد نشان دهنده خرابی در سنسور دیفراست یا شل شدن سیم های رابط در سیستم بدون برفک یخچال فریزر است. علاوه بر نمایش این کد خطا، به مرور لایه های یخ و برفک نیز در یخچال مشاهده می گردد. همان طور که در بخش آموزش تعمیر یخچال فریزر و در مطلب دلایل برفک زدن یخچال فریزر اشاره شد، خرابی سنسور دیفراست می تواند از اصلی ترین علت های بروز این مشکل باشد.

ارور 1E و SE یخچال سامسونگ
این کد خطا که بسیاری از مواقع با آن مواجه خواهید شد، نشان دهنده قطع شدن جریان برق در دستگاه می باشد. به عبارت دیگر، پس از قطع جریان برق منزل یا به مشکل خوردن سیم و پریز اتصال دستگاه به برق، ارور 1E یا SE نمایش داده میشود. برای رفع این خطا لازم است کنترل پنل دستگاه ریست گردد. برای این منظور می توانید دکمه های power save و lightimg یا fridge و freezer را با هم به مدت 10 ثانیه بفشارید. این ارور ساید سامسونگ نشانه خرابی نبوده و تنها به معنای هشدار برای قطع شدن جریان برق است.

کد خطا 5e سامسونگ
در برخی از مدل های یخچال های سامسونگ ممکن است خرابی سنسور و قطعی جریان برق یا کد خطا 5e نمایش داده شود. برای رفع ین خطا مواردی که در بالا به آن اشاره شد را می توان انجام داد. به عبارت دیگر، دستگاه را با فشردن دکمه های های power save و lightimg یا fridge و freezer به مدت 10 دقیقه ریست کنید. در صورتی که خطا برطرف نشد، لازم است وضعیت سنسور بررسی گردد تا این گروه از ارورهای ساید و یخچال سامسونگ برطرف شوند.

کد خطا 6e یخچال سامسونگ
نمایش این کد خطا دو دلیل می تواند داشته باشد که عبارتند از: قطع شدن جریان برق و خرابی سنسور دمای محیط. در صورتیکه این ارور به دلیل قطعی جریان برق بروز کرده است، لازم است دستگاه را با کلیدهای ترکیبی از قبیل های power save و lightimg یا fridge و freezer ریست کنید. در صورت عدم رفع ارور، لازم است وضعیت سنسور دمای محیط بررسی و با قطعه جدید تعویض گردد.

کد خطا و ارور 8e یخچال و ساید سامسونگ
این گروه از کدهای خطا در یخچال فریزر و ساید سامسونگ در مدل های مختلف نشان دهنده خرابی در سیستم یخساز دستگاه می باشد. پیشنهاد می کنیم برای رفع این گروه از ارورهای ساید و یخچال سامسونگ با تیم های حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

ارور 23e یخچال سامسونگ
کد خطا 23e یخچال فریزرهای سامسونگ به دلیل خرابی در فن کندانسور بوده و عدم توجه به این مشکل می تواند مشکلاتی از قبیل اتومات نشدن دستگاه را به همراه داشته باشد. برای رفع ارور 23e لازم است وضعیت سیم پیچی و نحوه کار کردن فن بررسی و در صورت نیاز تعمیرات انجام شود. در اغلب مواقع لازم است فن معیوب با قطعه سالم جایگزین شود.

کد خطا 25e یخچال و ساید سامسونگ
این گروه از خطاهای یخچال سامسونگ نیز مانند مواردی که در بالا به آنها اشاره شد می تواند نشان دهنده خرابی در سیستم دیفراست باشد. به همین دلیل منجر به یخ زدگی در بخش های مختلف خواهد شد. برای رفع کد خطا 25e لازم است بخش های مختلف سیستم دیفراست بررسی و سنسور و غیره کاملا چک شده و در صورت نیاز تعمیرات انجام شوند.

کد خطا 39e ساید سامسونگ
از دیگر کدهای خطا که در برخی از مدل های یخچال و ساید سامسونگ نمایش داده میشوند و نشان دهنده خرابی در سیستم یخ ساز هستند، کد 39e می باشد و راه حل ارائه شده برای کد خطا 34e می تواند برای آن موثر باشد.

ارور 85e سامسونگ
کد خطا 85e در گروه ارورهای ساید و یخچال فریزر سامسونگ قرار دارد که نشان دهنده قطع شدن جربان برق می باشند. این مشکلات با ریست کردن دستگاه با فشردن دکمه های power save و lightimg یا fridge و freezer به مدت 10 ثانیه برطرف خواهند شد.

ارور RD یخچال سامسونگ
در صورت وجود مشکل و خرابی در دمپر هوا که انتقال سرما از فریزر به یخچال را بر عهده دارد این کد خطا نمایش داده میشود. با توجه به اینکه دلایل متعددی برای بروز این خطا وجود دارد، لذا پیشنهاد می کنیم برطرف کردن آن را به تیم های تعمیر یخچال فریزر بسپارید. به عنوان مثال، خرابی در سنسور، موتور دمپر و حتی برد لکتریکی یخچال همگی می توانند منجر به بروز کد خطا RD سامسونگ شوند.

ارور OFF و ON یخچال سامسونگ
در صورت بروز این خطا لازم است دستگاه را یک مرتبه روشن و خاموش کنید تا کمپرسور شروع به کار کند.

ارور PC ساید بای ساید سامسونگ
این مشکل در ساید سامسونگ بوجود می آید و نشان دهنده قطع ارتباط درب و سایر قطعات خواهد بود. سیم بالای درب را یک مرتبه قطع و مجدد وصل کنید تا کد PC رفع گردد.

ارورهای یخچال فریزر سامسونگ سری RT79K
برخی از کدهای خطا یخچال فریزر سامسونگ سری RT79K به شرح زیر می باشد که نحوه رفع اشکالات برای هر بخش در طول متن بیان شده است. از مهم ترین این کدهای خطا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ارور یا خطا R1 سامسونگ: خرابی در سنسور دما یخچال
ارور یا کد خطا F1، F1B و F1F: به ترتیب نشان دهنده خرابی در سنسور بیرونی فریزر، خرابی در سنسور دمای فریزر و خرابی در سنسور یخ ساز فریزر خواهد بود.
ارور یا کد خطا F1C و F1G: این کد خطا نشان دهنده وجود خرابی در سنسور دیفراست یخچال فریزرهای بدون برفک سامسونگ خواهد بود.
ارور یا کد خطا R1F: نشان دهنده وجود خرابی در سنسور کشور داخل یخچال می باشد
ارور یا کد خطا F1D: در صورت وجود خرابی در فن فریزر نمایش داده میشود.
اروریا کد خطا F1E یخچال فریزر سامسونگ: خرابی فن کندانسور فریزر را نشان می دهد
خطا یا کد خط اF10B: خرابی در فن یخ ساز یخچال سامسونگ
خطا یا کد خطا F10F: نشان دهنده خرابی در برد کمپرسور و برد اصلی یخچال سامسونگ
ارورهای یخچال فریزر سامسونگ سری RB
برخی از ارورهای یخچال فریزر سامسونگ سری RB در طول متن اشاره شد مانند کد خطا 5 و D که به معنای خرابی در سیستم دیفراست دستگاه می باشد. از دیگر کدهای خطا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مرکز تعمیرات تخصصی ساید بای سایدسامسونگ در همدان
08138251188 – 09181113793

ارور E5 یخچال سامسونگ سری RB
در صورت وجود خرابی در سنسور محیطی یخچال این ارور نمایش داده میشود. برای رفع این کد خطا لازم است سنسور به طور کامل بررسی شده و در صورت خرابی با قطعه جدید تعویض گردد.

ارور F5 یخچال سری RB سامسونگ
این ارور مانند E5 می باشد با این تفاوت که نشان دهنده خرابی در سنسور دمای فریزر است. لذا لازم است سنسور و سیم کشی ها به طور کامل بررسی و حتی در برخی از مواقع لازم است برد اصلی دستگاه نیز بررسی و تعمیر شود.

کد خطا D5 سامسونگ
در صورت وجود خرابی در سنسور دیفراست یخچال فریزر این ارور نمایش داده میشود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.