همدان سرویس

تماس

08138244444

آدرس:

میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا

مرکز تعمیرات تخصصی لباسشویی  سامسونگ در همدان با بیش از 35 سابقه به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای برتر در همدان فعالیت دارد. این مرکز با داشتن کادری فنی و مجرب در ارائه خدمات پس از فروش محصولات برند مطرح می‌پردازد. فقط کافیست با شماره 08138251188 و 09181117805 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ماشین ظرفشویی شما را رفع نمایند.

ثبت درخواست انلاین تعمیرات

 

Samsung washing machine repairs

ادرس :
میدان شریعتی ،خیابان پاسدارن ،نرسیده به مسجد زینبیه روبه روی کوچه حمام صفا همدان سرویس 

08138251188-09181117805

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل
همدان سرویس  بیش از 90% خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در محل و در حضور مشتریان انجام میدهد ، مگر در موارد خاصی که در اینجا به تمام آن ها اشاره میکنیم

تعویض بلبرینگ : تعویض بلبرینگ و کاسه نمد به تنهایی در محل قابل انجام میباشد ( علت صدای زیاد ماشین لباسشویی )

تعویض شفت و بالانس سبد شستشو : تعویض شفت و بالانس سبد شستشو 100% باید توسط تراشکار همدان سرویس در کارگاه انجام شود

 

تعمیر برد الکترونیکی : تعمیر برد الکترونیکی 100% در کارگاه تعمیرات ماشین لباسشویی توسط مهندسین الکترونیک شرکت انجام میگردد

تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه : تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه در محل انجام میگردد

رفع آب ریزی : این مشکل میتواند بر اثر پوسیدگی یا پارگی شینگ های اتصال بوجود آید که در محل تشخیص و برطرف میگردد

تعویض کمک ها : کمک های ماشین لباسشویی قابلیت تعمیر ندارند و در محل شما تعویض میگردد

تعمیر موتور ماشین لباسشویی : تعمیر موتور لباسشویی در برخی موارد در محل توسط تکنسین های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام میگردد

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل
انجام بموقع سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ میتواند تا 90% خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به تعویق بیاندازد ، بسیار مهم است که از خدمات سرویس لباسشویی سامسونگ در زمان مناسب استفاده کنید .

زمان مناسب برای سرویس لباسشویی بین 6 تا 10 ماه یکبار میباشد ، هزینه سرویس بسیار پایین است و در دراز مدت میتواند مقرون بصرفه تر از تعمیر لباسشویی samsung باشد پس حتما از خدمات سرویس استفاده کنید .

20 تا 40 دقیقه زمان لازم است تا تعمیرکار لباسشویی سامسونگ بتواند تمامی قطعات لباسشویی سامسونگ را تست و در صورت نیاز آنرا سرویس کند .

از مهم ترین خدمات سرویس میتوان : جرم گیری دیگ درام و سبد شستشو ، چکاب پمپ تخحلیه و تمیز کردن فیلتر ، تمیز کردن شیر برقی و تعویض فیلتر آب ، چکاب موتور و ذغال های آن ، چک کردن تسمه را میتوان نام برد .

برای سرویس ماشین لباسشویی حتما با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیریدو از مراجعه به تعمیرگاه های محلی و غیر مجاز خود داری کنید ، شماره تماس 8244444-0813

مشکلات رایج برای تعمیرات ماشین لباسشویی SAMSUNG
ماشین های شستشو متشکل از سیستم های مکانیکی ، الکترونیکی و الکترومکانیکی میباشد ، اصطلاک و فرسودگی این قطعات بعد گذشت زمان امری طبیعی و اجتناب ناپذیری میباشد.

ما در این قسمت به چند نمونه از مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ که ممکن است همین الان شما با آن روبرو شده باشید اشاره کنیم .

ماشین لباسشویی کار نمیکند
دستگاه خاموش و دیگر روشن نمیشود : بر روی صفحه نمایش علائمی ظاهر نمیشود
دستگاه آبگیری نمیکند : پس از انتخاب برنامه شستشو آب وارد دستگاه نمیشود
لباسشویی در دور خشک کن صدای زیادی میدهد : صدای سابیدگی دو تکه آهن
لباسشویی در دور خشک کن لرزش دارد
دستگاه شما آب را تخلیه نمیکند : پس از اتمام شستشو آب کثیف داخل دستگاه باقی میماند
خاموش شدن ناگهانی لباسشویی در حین کار
بر روی صفحه نمایشگر کد ارور ظاهر شده و کارکرد آن متو.قف شده است
از زیر دستگاه آب خارج میشود : دستگاه آبریزی دارد
لباس ها بعد از شستشو بو میدهند
لکه های مواد شوینده بر روی لباس ها باقی میماند
و …
در صورت مواجهه با اینگونه مشکلات و مشکلات دیگر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید ، در ادامه هر کدام از مشکلات بطور مفصل مورد بررسی قرار میگیرد .

سر و صدای زیاد و تعمیر ماشین لباسشویی SAMSUNG
اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار صدای زیاد و غیر طبیعی ایجاد میکند ، سریعا با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی تماس بگیرید .

این مشکل میتواند آسیب های زیاد به دستگاه شما وارد کند ، این مساله میتواند در اثر عدم سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ ، شستشوی پتو ، پرده و لباس بیش از ظرفیت ظاهر شود .

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ هم مثل هر دستگاه‌ دیگه‌ای با زبان و علائم خاصی به نمایش درمیاد. معمولا این خطاها نشون دهنده‌ی مشکل جدی توی ماشین لباسشویی شماست، در کنار نمایش این ارورها حتی ممکنه ماشین لباسشویی شما از کار بیفته و دیگه کار نکنه، تفسیر این ارورها می‌تونه به شما کمک کنه تا مراحل عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما راحت تر انجام بگیره.

 

E1
این ارور زمانی اتفاق می افتد که مرحله آبگیری در زمان معین انجام نشود.

شلنگ ورودی را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.
شیر ورودی آب ماشین لباسشویی ممکن است دچار خرابی شده و آب را به خوبی وارد دستگاه نکند.
آب ساختمان قطع می باشد.

E2
ارور E2 به معنی عدم تخلیه آب داخل لباسشویی می باشد.